SİPARİŞ VERMEDEN ÖNCE

Sitemiz üzerinden sipariş vermek son derece kolay birkaç adımdan oluşuyor.

  • Siparişini vermek istediğiniz ürünün ölçü ve adetini seçtikten sonra sepete ekle butonuna tıklıyorsunuz.
  • Sepet sayfasında siparişinizin detaylarını kontrol ettikten sonra ÖDEME SAYFASINA GİT yazan butona tıklıyorsunuz.
  • Açılan sayfada adres, fatura bilgilerinizi yazıp, ödeme seçeneklerinden size uygun olanını seçtikten ve varsa kupon kodunuzu girdikten sonra SİPARİŞİ ONAYLA butonuna tıklıyorsunuz.
  • Siparişiniz bize ulaştıktan sonra grafikerlerimiz örnek çalışmayı hazırlayıp, kayıt olurken belirtmiş olduğunuz email adresinize baskı öncesi onayınıza sunacaktır.
  • Baskınız hazır olduktan sonra adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile gönderilecektir.

Sitemizde sunduğumuz tüm ürünlerimiz için siparişiniz alındıktan sonra size özel tasarım hazırlanacaktır. Eğer sitemizde bulunan modellerin dışında bir tasarım istiyorsanız bilgi@stickerbaski.com adresine email ile bize göndermeniz yeterlidir. Grafikerlerimiz görseli inceledikten sonra uygunluğu ile ilgili sizi bilgilendirecektir.

Baskı fiyatlarımız adet, ölçü ve ürün türüne göre değişmektedir.

Genel fiyat listemizi incelemek için lütfen tıklayınız.

KARGO, GÖNDERİM ve ÖDEME

Siparişleriniz baskı öncesi onayınız alındıktan sonra ortalama 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Bulunduğunuz şehre bağlı olarak kargo teslim süresi 1-2 iş günü olabilmektedir. 100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsiz olup, bu tutarın altındaki siparişleriniz için kargo ücreti Türkiye’nin her noktasına 8.90 TL dir.

Kredi Kartı

Sitemiz üzerinden vereceğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz. Kredi kartı ödeme altyapısı için Türkiye’nin önde gelen firmalarından İYZİCO ile anlaşmamız vardır. BDDK onayı bulunmaktadır.

Havale Bilgileri

AYM Ajans Reklam Organizasyon Dış Tic. Ltd. Şti.

Banka – İş Bankası IBAN : TR30 0006 4000 0012 3020 0430 10

Kapıda Ödeme

Ödemelerinizi ürünler elinize ulaştığında kapıda kargo görevlisine de yapabilirsiniz. Anlaşmalı olduğumuz kargo firması hizmet bedeli olarak 10 TL almaktadır. Bu bedel toplam sipariş tutarınıza eklenmektedir.

Herhangi bir sebepten dolayı ürünlerimizden memnun kalmamanız durumunda, ürünler elinize geçtikten 3 iş günü içerisinde bizimle iletişime geçerek iade talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz iade porsedürü hakkında sizi bilgilendirecektir.