İş Güvenliği Levha Türleri

Dekota Levhalar

En çok tercih edilen uyarı levha malzemesidir. Diğer levha malzeme çeşitlerine göre daha kalın (3mm) bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile levha görselliği diğer levhalara göre daha iyidir. Çok hafif oluşu , montaj kolaylığı sağlar. Silikonla dahi montaj uygulanabilmesi yapılmaktadır. Kaliteli çift taraflı bant ile de montaj uygulaması yapılabilir. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir oluşu, paslanmayan yapısı, güneş ve yağmurda etkilenmeyen malzeme özelliği sayesinde, en çok satılan malzeme çeşidi olduğunu ispatlamaktadır. Tüm bu özelliklere sahip olmasına rağmen fiyatı oldukça ekonomik bir levha malzememizdir.

Alüminyum Kompozit

Alüminyum kompozit levhalarımız 0.40mm kalınlığında bir levha malzememizdir. Paslanmalara karşı oldukça dayanıklı ve sağlam olan levhamız 7-8 yıl paslanmaya karşı garantimiz altındadır. Diğer sac levhaları ile karşılaştırılamaz kalitededir. Özellikle dış mekan için önere bileceğimiz bir levha malzememizdir. Çarpmalara karşı oldukça dayanıklı olan levhamız bu özelliği sayesinde ön plana çıkmış bir malzeme çeşidimizdir. Silikon uygulayarak veya vidalayarak montaj yapılabilir.

Sticker Etiket

Sticker etiket levha genellikle düz zemin ve cam gibi pürüzsüz yüzeylerde kullanılan uygun bir malzeme çeşidimizdir. Yapıştırma özelliği yüksek olan folyo üzerine dijital baskı ve serigraf tekniği uygulanarak imal edilmiştir. Kendinden yapışkan özelliği sayesinde farklı bir malzeme kullanmadan uygulanabilir.

İş Güvenliği Levhaları Ebat Bilgileri

Standart üretimde kullandığımız levhalar 17 x 25cm, 25 x 35 cm, 35 x50 cm, 50 x 70 cm ve 70 x 100 cm ebatlarında yapılmaktadır.

İş Güvenliği Levhaları Görüş Mesafesi

Girilmez Levhaları (22)

Elektrik Uyarı Levhaları (20)

Cep Tel.-Kamera (6)